Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu - więcej informacji.

Share on Facebook
2759 odsłon
Komentuj

Środek stymulujący porost włosów OPATENTOWANY

szampon_bllog

Czekaliśmy na to cierpliwie i doczekaliśmy się. Obecnie COLWAY legitymizuje unikalność swoich produktów już nie tylko patentem nr 206813 profesora Andrzeja Frydrychowskiego na sposób wytwarzania Kolagenu Naturalnego.

Dr Krzysztof Słoń odebrał oto patent nr  PL (11) 226247 na: Środek stymulujący porost włosów. Czyli substancję aktywną, na której oparł formuły znanych Wam świetnie z oferty COLWAY Szamponu i Odżywki do Zagęszczania Włosów.

W taki sposób coś, co niektórzy ciągle jeszcze uważali za naszą propagandę, nabrało wymiaru dobra chronionego prawnie przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Pisaliśmy, mówiliśmy, że sposób pozyskania i wykorzystania diosminy przez dr Słonia jest kolejnym doniosłym wynalazkiem tego niezwykłego człowieka, zgłoszonym, a jakże do opatentowania.  Pamiętacie film ilustrujący początek przygody COLWAY ze skromnym naukowcem, który przecież popchnął do przodu historię podboju przez ludzkość kosmosu, a nawet nie ma notki w Wikipedii?  https://www.youtube.com/watch?v=ZcBW9cd5EjY&t=23s 

Nie wiem ile osób wówczas dało temu wiarę. Teraz mamy w rękach kolejny poważny dokument, który pokazuje kim jest Krzysztof Słoń i JAKI dał nam produkt!  Kompozycja oczyszczonej frakcji mikronizowanej diosminy, hesperedyny, l-argininy oraz synergicznych, naturalnych ekstraktów z kasztanowca i ruszczyka kolczastego,  jest pierwszą taką na świecie, opisaną na bazie testów z udziałem kilkuset probantów, która w sposób naukowo dowiedziony  polepsza ukrwienie skóry głowy w okolicy brodawek włosowych, co skutkuje dostarczeniem związków odżywczych bezpośrednio do cebulek. Aplikacja tak zestawionych substancji aktywnych udrażnia także mieszki włosowe. Doświadczenia na grupie wieluset osób obu płci, w różnym wieku i różnych typach skóry - wykazały, iż skutkiem  było odczuwalne zwiększenie gęstości włosów i ich porost w miejscach łysienia.  To wszystko prawda. Szampon i Odżywka dr Słonia – produkty COLWAY - oczywiście nie czynią łysych kędzierzawymi.  Nikt jeszcze nie wymyślił sposobu na zmartwychwstanie obumarłej cebulki włosowej. Jednakże tysiące naszych klientów patrzących, jak ich pełna wypadających włosów szczotka staje się po kilku raptem tygodniach czysta – daje świadectwo zasadności prawa ochronnego PL (11) 226247.

Zainteresowanych pełnym opisem patentu i  wynalazku - odsyłamy do wyszukiwarki na www.uprp.pl , gdzie posługując się powyższym numerem prawa ochronnego lub nazwiskiem autora, zapoznacie się z kompletną, świeżą publikacją tego patentu.
LINK do produktów z diosminą: http://polskikolagen.pl/kosmetyki-colway/do-wlosow.html

Poniedziałek 16.10.2017 Dzień Darmowej Dostawy
Poprawna aplikacja Kolagenu Naturalnego

Darmowa dostawa

Dla fanów FB oraz dla zakupów powyżej 450zł.

ponad 9 lat doświadczenia

Już ponad 9 lat jako dystrybutor produktów Colway.

ochrona termiczna

Ochrona termiczna bez dodatkowych kosztów.

oferta rabatowa

Rabat 20% lub po rejestracji online 30%.