Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu - więcej informacji.

Witamina C-olway

E-mail
Produkty firmy Colway, który zrewolucjonizuje dotychczasowy rynek witamin. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 99,00 zł
Opis

OPAKOWANIE ZAWIERA: 100szt tabletek.
Stosowanie: 1 kapsułka dziennie
1 kapsułka 690mg zawiera: Ekstrakt z pomarańczy gorzkiej 375mg standaryzowany na 40% witaminy C, czyli 150 mg. Ekstrakt z kiełkujących nasion gryki zwyczajnej 200mg standaryzowany na 25% witaminy C, czyli 50mg. Łącznie 200 mg

 

Witamina C-olway jest produktem unikalnym w swojej niszy rynkowej. Nie zawiera ani jednego atomu kwasu askorbinowego (C6H8O6 , E-300), pozyskiwanego fabrycznie w drodze syntezy. Tymczasem miażdżąca większość produktów o nazwie handlowej: "witamina C", to właśnie askorbiniany syntezowane lub mieszanki ekstraktów roślinnych z tak pozyskiwanymi askorbinianami, bądź ich solami mineralnymi.

Witamina C-olway jest 100% ekstraktem roślinnym. Zawiera tylko dwa składniki: ekstrakt kiełkującej, zielonej gryki oraz ekstrakt owoców, skór i liści pomarańczy gorzkiej. Oba te komponenty znajdują się obecnie w ścisłej awangardzie źródeł naturalnej, witaminy C o najwyższej stwierdzonej biodostępności.


Witamina C-olway pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Jej efektywność postrzegana jest szczególnie przez osoby wykonujące intensywne ćwiczenia fizyczne bądź ciężkie prace.

Wydatnie wspomaga wewnątrzustrojowe procesy kolagenogenezy, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, a także tkanek kości, chrząstek, zębów, dziąseł i skóry. Ochrania komórki niemal całego organizmu przed stresem oksydacyjnym.

Pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E i zwiększa przyswajanie żelaza, przede wszystkim żelaza niehemowego.
Witamina C-olway przyczynia się do utrzymania homeostazy metabolizmu energetycznego, pomaga w normatywnym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, jak również przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Człowiek jest jednym z niewielu ssaków na naszej planecie, którego organizm nie wytwarza w wątrobie witaminy C. Skrajnym przykładem katastrofalnych skutów jej niedoborów jest szkorbut, choroba objawiająca się zatrzymaniem procesów kolagenogenezy. Nie zawsze mamy możliwość skutecznie zadbać o regularne dostarczanie organizmowi witaminy C. Ponadto liczne, niekorzystne czynniki cywilizacyjne coraz częściej stawiają nas w szeregu osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na tę substancję.
Syntetyzowany najczęściej z dekstrozy kukurydzianej kwas askorbinowy, stanowiący całość lub część składu przytłaczającej większości produktów dystrybuowanych na  świecie jako witamina C – jest słabo przyswajalny przez nasz organizm, a zażywanie  go systematycznie, bądź w dużych dawkach powodować może niekorzystne dla zdrowia skutki uboczne. Witamina C bioorganiczna, całkowicie naturalna wchłania się natomiast tak samo, jak pozyskiwana z pokarmu. Takie samo jest bowiem jej pochodzenia.

Nr zgłoszenia wprowadzenia do obrotu w GIS: GIS-ŻP-SD-4230-00824/KC/14

Witamina C - wskazanie przy stosowaniu Jak witamina C wpływa na efekty stosowania kolagenu COLVITA ... ZOBACZ

 

Rabat na produkty Colway

Szczegóły oferty rabatowej

Darmowa dostawa

Dla fanów FB oraz dla zakupów powyżej 450zł.

ponad 9 lat doświadczenia

Już ponad 9 lat jako dystrybutor produktów Colway.

ochrona termiczna

Ochrona termiczna bez dodatkowych kosztów.

oferta rabatowa

Rabat 20% lub po rejestracji online 30%.

Wysyłka 0zł
Polub nas, a otrzymasz jednorazową dostawę 0zł! (kliknij poniżej w Lubię to!)

Nowe

Polecamy