Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu - więcej informacji.oferta rabatowa banerDrogi kliencie!

Przedstawiamy poniżej system rabatowania Colway dzięki któremu już na samym początku przy pierwszych zakupach do uzyskania rabat 10% uznaniowo lub nawet 30% jeżeli zdecydujesz się na rejestrację elektroniczną w systemie Colway!

Czym różnią się te dwa progi rabatowe?

 • Rabat 10% otrzymasz od nas uznaniowo na pierwsze zakupy wybierając poniżej opcję 10%.
 • Rabat 30% otrzymasz rejestrując się w sieci Colway

  Dołączając do Sieci Colway masz możliwość do ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42%, a jeśli się zdecydujesz również do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

  Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom. Kod rabatowy -30% uzyskasz na adres e-mail po wprowadzeniu danych w system Colway - w godzinach naszej pracy proces ten trwa do 10min.


  RABATY 10% oraz 30% NIE ŁĄCZĄ SIĘ.


Wybierając na początku opcję rabatu 10% lub 30% dołączysz do programu lojalnościowego, który gwarantuje Ci zwiększenie zniżki poprzez skumulowanie obrotu historycznego:

 • skumuluj w dowolnym czasie 2 600zł netto (około 3 000zł detal) otrzymasz na stałe: 34%
 • skumuluj w dowolnym czasie 5 200zł netto (około 6 000zł detal) otrzymasz na stałe: 38%
 • skumuluj w dowolnym czasie 7 800zł netto (około 9 000zł detal) otrzymasz na stałe: 42% (a może rozważysz dystrybucje produktami Colway?)

Wszystkie Twoje zakupy widoczne są w panelu klienta po zalogowaniu na polskikolagen.pl, po skumulowaniu odpowiedniego obrotu historycznego otrzymasz od nas e-mail z nowym kodem o zwiększonej wartości rabatu!
Wartość skumulowanych zakupów w każdej chwili możesz sprawdzić kontaktując się z nami.


UWAGA: Rabaty nie łączą się, należy użyć w koszyku tylko jednego kodu. Wyjątkiem jest połączenie rabatu % z rabatem na darmową dostawę dla fanów na Facebook'u

Który rabat wybierasz?

20p                                              30p

 

 

 

 

Darmowa dostawa

Dla fanów FB oraz dla zakupów powyżej 450zł.

ponad 9 lat doświadczenia

Już ponad 9 lat jako dystrybutor produktów Colway.

ochrona termiczna

Ochrona termiczna bez dodatkowych kosztów.

oferta rabatowa

Rabat 20% lub po rejestracji online 30%.

Wysyłka 0zł
Polub nas, a otrzymasz jednorazową dostawę 0zł! (kliknij poniżej w Lubię to!)

Polecamy