Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu - więcej informacji. 

Co to jest marketing sieciowy?

 • Biznes oparty na relacjach międzyludzkich.
 • Biznes dla ludzi z pozytywną energią, otwartych na nawiązywanie nowych znajomości. Lubiących ludzi.
 • Biznes, który dba o Twoją osobistą i finansową niezależność. Jesteś swoim własnym szefem. Alternatywa bądź uzupełnienie dla pracy na etacie i powiększenie Twoich osobistych dochodów.
 •  Biznes niskoinwestycyjny, który możesz zacząć w każdym momencie Twojego życia, bez względu na wykształcenie, miejsce zamieszkania, wygląd, płeć.
 • Biznes dla każdego. Biznes dla Ciebie.
MLM

 Nazywany również; biznesem sieciowym, dystrybucją wielopoziomową, network marketingiem, bądź w skrócie: MLM.

 Dla jednych: demoniczna sekta ekonomiczna lub piramida finansowa. Kraina nieprawdziwych opowieści i rozbudzonych, a zawiedzionych nadziei, za drogich towarów, pieniędzy wyrzuconych na „starter”, materiały edukacyjne, szkolenia wyjazdowe i rozmowy telefoniczne. Zmuszanie do „chodzenia po chałupach” i znoszenia wstydu odmowy. Nierealna mrzonka lub jeszcze gorzej – zorganizowane naciąganie naiwnych.

 Dla innych: jedna z najgenialniejszych koncepcji ekonomicznych, jaką wymyślił człowiek. Kwintesencja kapitalizmu, w której praca mądra, systematyczna i wytrwała nagradzana jest niezwykle hojnie, a doraźna i byle jaka – wcale. Jedyna praktycznie we współczesnych realiach możliwość, by osoba w każdym wieku, wadze, wzroście i wyglądzie, bez koneksji, specjalistycznego wykształcenia i zasobów finansowych - mogła w relatywnie krótkim okresie zdobyć krąg nowych przyjaciół, kompetencje, uznanie i popularność, a przede wszystkim bardzo przyzwoite dochody, włącznie z widokami na równie zacną emeryturę. Druga (lub kolejna) szansa w życiu. Niskoinwestycyjny sposób na własny biznes. Franchising nie tylko dla bogatych, wolność finansowa i osobista. Także możliwość życia własnym rytmem, zwiedzania świata, poznawania mnóstwa nowych i przeważnie pozytywnych ludzi. To również świetne zazwyczaj, a przynajmniej ponadstandardowe produkty, wiedza przydatna także poza biznesem. Nierzadko też prawdziwa, szczera pasja.

 Jest to biznes z ludźmi, którzy są mniej lub bardziej uczciwi. Prawdą jest , iż niektóre networki bez żenady obiecują początkującym Użytkownikom złote góry, na które jednak wespną się tylko nieliczni. Organizatorom tych przedsięwzięć bardziej chodzi o sprzedanie jak największej ilości „starterów”, niż rzetelne podzielenie się przychodem z uczestnikami.

 Kiedy ta forma aktywności ekonomicznej pojawiła się w Europie wschodniej, czyli ok. 20 lat temu, to nie istniały metody na weryfikację firm MLM zza oceanu i tego, ile jest prawdy w słowach rekrutujących w ich szeregi. Dziś Internet obnaża bezlitośnie każde nadużycie i manipulację. Możesz wpisać nazwę organizacji network marketing do wyszukiwarki, najlepiej wespół z kilkoma epitetami i poczytać. Jeśli nie znajdziesz złych opinii, a dana firma jest na rynku co najmniej kilka lat, to pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy produkty, profil działania, wartości i oczekiwana inwestycja Ci odpowiadają i … wchodzić !

 Uczciwy, liberalny i przyjazny marketing wielopoziomowy jest fantastyczną alternatywą dla źle opłacanej lub nielubianej pracy na etacie. Jest doskonałym miejscem dla wszystkich ludzi, którzy lubią siebie i innych. Dla uśmiechniętych, łatwo nawiązujących znajomości i budujących dobre relacje. Dla ceniących sobie autonomię i to, że są docenieni. Dla lubiących się uczyć i uczyć innych. Dla lubiących handlować, choć nie tylko dla nich. Bo w rzetelnej firmie MLM nikt nie nakłania nikogo do akwizycji, ani do innej formy obijania się o ściany życia. Radosna, transparentna organizacja networkowa na pewno nie jest ani piramidą, ani sektą, ani miejscem, w którym można stracić jakąś znacząca sumę pieniędzy. Jest natomiast ogromną szansą jeśli nie na zarobienie fortuny, to z całą pewnością na efektywne wspomaganie swojego budżetu.

 Zapewniamy, że COLWAY® jest takim właśnie marketingiem sieciowym ! Sprawdzenie nas jest możliwe szybko, skutecznie i co najważniejsze bezkosztowo!

 

Dochodowy biznes z firmą ColwayKolagen Naturalny jest produktem o tak wielkim potencjale, że wybór koncepcji jego dystrybucji nie był decyzją łatwą.

Producent i stratedzy marketingowi wielkich firm, zabiegający w swoim czasie o wyłączność handlową, przeprowadzili długie i wnikliwe badania, które miały na celu ustalenie najskuteczniejszej drogi promocyjnej dla otwarcia rynku zbytu na ten specyfik.

Analizy te, poczynione niezależnie, za oceanem, w Niemczech, Francji i w Polsce, dały wynik jednoznaczny i niezwykle ciekawy. Sprzedaż w systemie bezpośrednim

Siła Kolagenu

Kolagen Platinum 200 mlKolagen Naturalny sprzedaje się najlepiej wówczas, gdy konsument po pierwsze: zetknie się osobiście i namacalnie z produktem, mając możliwość choć jednorazowego użycia go, po drugie gdy zostanie zapoznany z jego genezą i biochemicznymi uwarunkowaniami działania.
Osobie nie zaznajomionej z prawami rządzącymi reklamą, wydać by się mgło, że każdy produkt zyska dzięki takiemu zabiegowi na popularności. Jest jednak inaczej.
 

Istnieją nieliczne marki samochodów, których sukces sprzedaży zawiera się w polityce rekomendacji użytkowników i możliwości wypróbowania wybranego modelu. Ich reklam więc w telewizji nie oglądamy. Z kolei, nawet sto tysięcy hostess rozdających próbki sera, jogurtu lub proszku, nie zastąpi tym towarom efektu krótkiej, ale agresywnej kampanii medialnej.
 

Kolagen Naturalny jest produktem idealnie wprost przystającym do dystrybucji w sieci konsumenckiej marketingu bezpośredniego. Tak orzekali fachowcy i tego dowiódł niebywały sukces sieci Colway już po czterech miesiącach jej działania.

 

Colway - Dystrybutor Kolagenu NaturalnegoFirma COLWAY jest pierwszą w Polsce organizacją sprzedaży bezpośredniej, która nie chowa się przed jej członkami i przed klientelą pod szyldem "sp. z o. o.". Jesteśmy bowiem pewni swojego produktu i niewzruszalności zasad jego dystrybucji. Dlatego COLWAY jest Spółką Jawną.
Jesteśmy pierwszą siecią na świecie, która określiła już w umowie o współpracy zasady "podziału tortu" - czyniąc je tym samym niezmienialnymi. Wyznaczamy zatem nowe standardy dla pojęcia dobry marketing!
Odtąd oznaczać to będzie - podpisywanie juz w umowie o współpracy przepisów regulujących ściśle kwestię pieniędzy, zarówno przez twórców, jak i uczestników sieci. Uczynienie planu finansowego aktem prawnym, a nie chorągiewkowym rozporządzeniem.

 

Cena detaliczna produktu jest relatywnie bardzo niska. Klient(ka) nabywający(a) najdroższe 200 ml opakowanie najczystszego Kolagenu Naturalnego - Platinium za 467,00 zł zapewnia sobie roczną co najmniej, bezliftingową kurację antyzmarszczową.

Skuteczny doraźne zabieg implantacji kolagenu lub botoksu, kosztowałby ją (jego) kilkadziesiąt razy więcej. Zakup najlepszych dostępnych kremów przeciwzmarszczowych, w tym samym czasie - kilkanaście razy więcej, zaś zakup wielu rozmaitych kosmetyków, nie gwarantujących nawet efektu spowolnienia procesu starzenia się skóry - co najmniej dwa razy więcej, w tym samym okresie rocznym. Obliczenia te dotyczą klienteli w wieku powyżej 30 lat. Konsument młodszy wyda na nasz produkt znacznie mniej.
 

System marketingowy COLWAY jest również niezwykle korzystny dla jego uczestników. Niełatwo jest znaleźć w Polsce network, który przy sprzedaży produktu tej klasy, oferuje na wejściu bez startera, rabat 30%-owy i awans na wyższe poziomy rabatowe w obojętnym czasie, przy zapewnieniu ich nie utracalności.
 

Nie było nigdy dotąd systemu tak liberalnego i dostosowującego się do potrzeb uczestnika. Tworząc go, pamiętaliśmy, by ustrzec się wszelkich możliwych wad takich systemów.

Dystrybucją kolagenu Colway może zając się każdy, wystarczy aby była to osoba pełnoletnia, produkt sam sie wypromuje wśród znajomych bliskich oraz innych osób dbających o wygląd i zdrowie w szczególności kobiet. Colway udostępnia do kupna próbki które sprawią że osoba potencjalnie zainteresowan będzie mogła wypróbować niesamowite działnie kolagenu na własnej skórze a poźniej będzie mogła dokonac u Ciebie zakupu koalgenu.

 

Szczególnie polecamy dystrybucje Colway dla osób, które posiadają swój własny salon urody, centrum kosmetyczne, salon fryzjerski, spa itp.

 

O PRODUKCIE (CZYLI CO BĘDZIEMY OFEROWAĆ)

Kolagen jest przełomowym odkryciem otwierającym nową epokę w światowej kosmetologii, który przerasta efektami działanie tysiące kosmetyków, wytwarzanych na całym świecie ! Kolagen Colway nie jest szwykłym kosmetykiem, to kosmoceytuk, ponieważ oprócz niezwykłych działan w zatrzymywaniu procesu starzenia się skóry posiada także funkcje lecznicze, jest pomocny przy licznych schoirzeniach!

 Kolagen uważa się za jedną z najważniejszych i cennych substancji, od który zależy młodość skóry: jędrność, gładkość i elastyczność. Kolagen jest wzajemnie związany z tkanką łączną, jej wzrostem, rozwojem, schorzeniami i procesami starzenia.

 Kolagen naturalny produkowany jest w formie żelu dla wewnętrznego i zewnętrznego użytku. Jego magia... to co sprawia że przewyższa inne kosmetyki to zdolność do łączenia się ze strukturą skóry i pobudzanie jej do własnej produkcji zatracanego kolagenu, w skrócie kolagen Colway to żywe aktywne białko zachowujące swą strukturę w odpowiedniej temp. dlatego też jest specjalnie zabezpieczny przed wysyłką.

 

Rodzaje preparatu :

 1. Platinium – uniwersalny dla wszystkich części ciała, szczególnie do twarzy, dekoltu, w chorobach dziąseł, paradontozie,  anginie, na rany, szwy pooperacyjne, oczy.

 Kolagen jest bardzo efektywny przy zabiegach odmładzania skóry dojrzałej, w nie- chirurgicznym liftingu twarzy, po operacjach plastycznych. Świętnie usuwa zamrszczki, trądzik, pajączki, przebarwienia i inne efekty starzenia się skóry oraz braku dbania o jej kondycje.

 2.  Silver  – do przeprowadzania zabiegów na całym ciele, dla leczniczego,  energo-tonizujacego masażu, po depilacji po opalaniu w solarium po peelingu. Kolagen stosuje się we wszystkich rodzajach leczenia skóry i  stawów w warunkach domowych. Dzięki swoim zaletom sprężystości używany jest do ujędrnianai biustu, walki z cellulitem oraz rozstępami

 3. Graphite -  do wzmocnienia paznokci, podstawy poznokcia, rozmiękczenia zrogowaciałej skóry, odcisków, przy odnowie koloru włosów.

 

Dodatkowo powstała linia kosmetyczna z kolagenem do pielęgnacji twarzy  składająca  się z:

1.    Tonika kolagenowego.

2.    Kremu na dzień

3.    Kremu na noc.

4.    Peelingu

5.    Elixir pod oczy

6.    Żelu do mycia twarzy

 

Nowością na rynku jest kolagen Colvita w tabletach zawierający : kolagen, witaminę E  i algi , odbudowujące tkankę łączną, kolagenową od wewnątrz. Produkcja kolagenu odbywa się   bez chemicznych dodatków, dodawanych zazwyczaj dla utrzymania chemicznej  trwałości, termicznej stabilności i czystości.

Kolagen naturalny nie jest kosmetykiem, jest kosmoceutykiem co oznacza, że nie posiada tylko właściwości odmładzających ale jest również pomocny przy schorzeniach takich jak: paradontoza, żylaki, reumatyczne zapalenie stawów, hemoroidy, łuszczyca, trądzik młodzieńczy, łupież, oparzenia, łysieniu i innych schorzeniach. Preparat zmiękcza około operacyjne szwy, przyśpiesza gojenie się ran. Doskonale pomaga w walce z cellulitem i rozstępami skór. Pomaga przy ukąszeniach przez insekty, likwiduje piegi, plamy, wstrzymuje siwienie włosów, wzmacnia paznokcie, wcierany w powieki-polepsza wzrok.

 Podsumowując zalety naszego produktu:

 • - Niska cena
 • - Niezwykła wydajność (30ml wystarcza przy stosowaniu na twarz i dekolt 2-3 razy dziennie na około 1,5 miesiąca)
 • - Efekty już po pierwszym nałożeniu
 • - Hypoalergiczny, nie uczula! (dla wielu alergików jedyny środek na piękną cerę)
 • - Kosmoceutyk (posiada wiele zalet w leczeniu różnych schorzeń)
 • - Opatentowany
 • - Produkt Polski
 • - Posiada wiele certyfikatów wykonanych w różnych laboratoriach Polskich i zagrnicznych
 • - Atrakcyjny wygląd opakowania

 
MOŻLIWOŚCI FINANSOWE:
 

Produkt ten dla Ciebie, osoby która pragnie by jej klienci cieszyli się pięknym wizerunkiem, cieszyli się młodością, byli zadowoleni po wyjściu z Twoich usług będzie świetnym sposobem na powiększenie obrotów finansowych, ten produkt wyprze dotychczasowe kosmetyki które używasz! Wykorzystaj magię planu marketingowego Colway aby powiększyć swoje obroty!

Wykonuj zabiegi na tych produtkach lub zorganizuj sprzedaż bezpośrednią produktóW Colway w swoim gabinecie! Wystarczy że klient otrzyma próbke produktu lub wykonasz zabieg przy użyciu kolagenu Colway i twój klient poprosi cię o sprzedaż tego produktu!

 

Zalety po podpisaniu umowy dystrybucyjnej:

- Kupujesz produkty Colway kiedy chcesz i w ilości jaka Cię interesuje

- Otrzymujesz zniżke 30% na zakup produktów (30% to twoja marża ze sprzedaży detalicznej)

- Aby uzyskać wyższe rabaty należy jedynie w dowolnym czasie zebrać kwotę obrotu ze sprzedaży detalicznej:

3 000zł - 34%
6 000zł - 38%
9 000zł - 42%

- Po uzyskaniu obrotu detalicznego 12 000zł otrzymujesz status managera, a oznacza to że od tego czasu oprócz zysków ze sprzedaży bezpośedniej do klienta będziesz mieć możliwość budować swoją grupę dystrybutorów i otrzymywać od firmy Colway premie zgodnie z założeniami umowy menadżerskiej. Obrót do klienta możesz także rozpisywać pod sobą w tzw. sieci rodzinnej tzn. podpisujesz pod sobą np małżonka pod nim córke, syna i Colway wypłaci ci odpowiednie premie za rozpisanie pod sobą własnego obrotu detalicznego sprzedanego do klienta! Daje to nieograniczone możliwośći finansowe, solidny zastrzyk gotówki.


Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Managerem Colway Waldemar Leja:
kom. 796 227 553
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Darmowa dostawa

Dla fanów FB oraz dla zakupów powyżej 450zł.

ponad 9 lat doświadczenia

Już ponad 9 lat jako dystrybutor produktów Colway.

ochrona termiczna

Ochrona termiczna bez dodatkowych kosztów.

oferta rabatowa

Rabat 20% lub po rejestracji online 30%.

Wysyłka 0zł
Polub nas, a otrzymasz jednorazową dostawę 0zł! (kliknij poniżej w Lubię to!)

Polecamy